apie mus

apie bendruomenę "Veršva"

Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ įsteigtas dar 2003 metų gegužės 26 dieną. Centrą tuomet įkūrė Laimutė Balsienė, iš kurios 2009 metais bendruomenės vairą perėmė Aleksas Karalavičius.

2013 m. rugsėjo mėn. bendruomenės valdybos pirmininke buvo išrinkta Jolanta Gulbinienė, kuri centrui vadovauja iki šiol.

Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ tikslas – skatinti aktyvų gyventojų dalyvavimą bendruomeninėje veikloje, siekiant kartu įgyvendinti vietos savivaldą ir spręsti aktualias Vilijampolės žmonių problemas.

Bendruomenės centro pavadinimo idėja labai paprasta. Kuriant centrą buvo aišku, kad jo pavadinime turės atsispindėti mikrorajono pavadinimas – Vilijampolė. O kodėl Veršva? Vilijampolės gyventojai puikiai žino keletą objektų, kuriuos vienija tas pats pavadinimas Veršva, tai – seniau buvusi gyvenvietė Veršva, Veršvų kapinės, Veršvų upelis, Kauno Veršvų gimnazija ir Veršvų piliakalnis.

Kadangi bendruomenės centras kūrėsi visai šalia Veršvų piliakalnio, bendruomenės centro pavadinimas gimė natūraliai. Taip atsirado Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“.

BC Versva

bendruomenės nariai ir klubai

Šiuo metu tikrų bendruomenės narių yra virš 65, o valdybą sudaro 9 nariai. Tuo tarpu bendruomenės klubų veikloje dalyvauja net virš 300 vilijampoliečių ir Kauno miesto gyventojų.

Bendruomenės centro aktyvistai kuria ir steigia įvairių krypčių klubus, vienijančius žmones pagal jų poreikius ir pomėgius. Klubų veikla bendruomenėje yra itin vertinama gyventojų, o jų populiarumas vis auga, patenkindamas vis didėjančius bendruomenės poreikius. Šie klubai padeda piliečiams aktyviai įsitraukti į visuomeninį gyvenimą, tuo pačiu mažinti atskirtį tarp bendruomenės gyventojų.

Šiuo metu Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ vienija 6 klubus: Amatų klubas, Senjorų klubas, Šaškių klubas, Dainos klubas, Sveikatos klubas ir ansamblį „Santaka“

Bendruomenės centro nariai kartu švenčia įvairias šventes, keliauja į išvykas ar teatrą, draugiškai sportuoja, dalyvauja kūrybinėse dirbtuvėse, myli dainą ir dainuoja. Aktyviai dalyvauja mugėse, koncertuose, susitikimuose ar nuoširdžiuose pokalbiuose prie arbatos puodelio.

pasižvalgykime po galeriją

BC Versva
BC Versva
BC Versva
BC Versva
BC Versva
BC Versva